O nas

Specjalizujemy się w prawie imigracyjnym. Opracowaliśmy plan działania przyspieszający uzyskanie prawa legalnego pobytu w Polsce.

Adwokat Maja Gidian

Właścicielem Kancelarii jest adwokat Maja Gidian – ukończyła z wyróżnieniem (diploma honorificum) studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, uprzednio uzyskując również Certificat d’introduction au droit francais et europeen w Szkole Prawa Francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Maja Gidian posiada również tytuł magistra nauk politycznych uzyskany na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Odbyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Adwokat Maja Gidian posługuje się językami angielskim, francuskim i włoskim. Prowadzi szereg postępowań z zakresu legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce.

Aplikant adwokacki Magdalena Pietrzykowska

Aplikant adwokacki Magdalena Pietrzykowska wpisana jest na listę aplikantów adwokackich Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku pod numerem Gda/Apl/607. Ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Podczas studiów została laureatką Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce a także czterokrotnie została laureatką Stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Podczas studiów Magdalena Pietrzykowska zdobywała doświadczenie w renomowanej olsztyńskiej Kancelarii oraz w Studenckiej Poradni Prawnej, gdzie pełniła funkcję Prezesa. Od 2017 r. Magdalena Pietrzykowska praktykuje w Gdyni, gdzie specjalizuje się w prawie imigracyjnym. Posługuje się językiem angielskim.