O nas

Specjalizujemy się w prawie imigracyjnym. Opracowaliśmy plan działania przyspieszający uzyskanie prawa legalnego pobytu w Polsce.

Adwokat Maja Gidian

Właścicielem Kancelarii jest adwokat Maja Gidian – ukończyła z wyróżnieniem (diploma honorificum) studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, uprzednio uzyskując również Certificat d’introduction au droit francais et europeen w Szkole Prawa Francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Maja Gidian posiada również tytuł magistra nauk politycznych uzyskany na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Odbyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Adwokat Maja Gidian posługuje się językami angielskim, francuskim i włoskim. Prowadzi szereg postępowań z zakresu legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce.

Aplikant adwokacki Magdalena Chomontowska

Aplikant adwokacki Magdalena Chomontowska wpisana jest na listę aplikantów adwokackich Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Magdalena Chomontowska jest laureatką Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce. Czterokrotnie była wyróżniana Stypendium Rektora UWM dla najlepszych studentów. Podczas studiów apl. adw. Magdalena Chomontowska zdobywała doświadczenie w kancelariach lubelskich, renomowanej Kancelarii Synoradzki, Bentkowska i Partnerzy Adwokacki Spółka Partnerska oraz w Poradni Prawnej, w której pełniła funkcję Prezesa. Od 2017 r. apl. adw. Magdalena Chomontowska praktykuje w Gdyni, gdzie specjalizuje się m. in. w prawie imigracyjnym.